Informator

Międzynarodowy Konkurs

Termin: 12-13 maj 2022 roku
Nieodzownym elementem rozwoju muzyka jest miarodajna konfrontacja swoich umiejętności z innymi wykonawcami. Dajemy taką możliwość poprzez udział w konkursie.

Konkurs odbędzie się w OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu. W przyszłorocznej edycji EFS odbywa się Konkurs na poziomie szkolnym, a konkurs na poziomie akademickim zaplanowany jest w 2023 roku.

Lekcje mistrzowskie, wykłady i prezentacje multimedialne

Terminy:
TURNUS I  30-31.03.2022 roku
TURNUS II 11-12.05.2022 roku
TURNUS III 02-04.06.2022 roku

Lekcje mistrzowskie odbywać się będą w trzech turnusach. Młodzi, utalentowani saksofoniści będą mieć możliwość szlifować swoje umiejętności pod kierunkiem znakomitych pedagogów z kraju i zagranicy. Na zakończenie każdego turnusu warsztatów młodzi saksofoniści będą mieć możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na scenie.

Szczegółowa lista wykładowców zostanie opublikowana wiosną 2022 roku.

Projekt Orkiestra

Termin: 03 – 04 czerwca 2022 roku

W ramach projektu „Orkiestra Saksofonowa” uczestnicy będą mieć możliwość przygotowania do koncertu kilku utworów pod batutą profesjonalnego dyrygenta. Materiały nutowe dla uczestników Orkiestry Saksofonowej zostaną udostępnione w maju 2022 roku po zamknięciu listy zgłoszeń uczestników projektu orkiestrowego.

Orkiestra wystąpi podczas Koncertu w sobotę 4 czerwca 2022 roku.

Koncerty

W ramach EFS 2022 planowanych jest kilka koncertów z udziałem znakomitych artystów świata saksofonistyki. U boku mistrzów wystąpi także utalentowana młodzież. Zaprezentowane zostaną interesujące produkcje koncertowe, różnorodne gatunkowo, stylistycznie i tematycznie, w tym odbędą się prawykonania światowe.

Szczegóły odnośnie planowanych koncertów zostaną opublikowane w terminie późniejszym.

Zainteresował Cię program EFS?
Chcesz spotkać się z wybitnymi muzykami?
Szukasz miejsca do konfrontacji umiejętności?
Zarejestruj się już teraz!

Przewiń na górę
Skip to content