Orkiestra saksofonowa

Projekt Orkiestra

Termin: 03-04 czerwca 2022 roku

Projekt „Orkiestra Saksofonowa” adresowany jest do wszystkich uczestników Forum. W ramach warsztatów orkiestrowych uczestnicy Forum będą mieć możliwość przygotować pod batutą profesjonalnego dyrygenta kilku utworów do Koncertu, który odbędzie się 4 czerwca 2022 roku. Materiały nutowe dla uczestników Orkiestry Saksofonowej zostaną udostępnione w maju 2022 roku po zamknięciu listy zgłoszeń uczestników projektu orkiestrowego

Lev Arstein

Dyrygent i prowadzący projekt

Dyrygent Młodzieżowej orkiestry Symfonicznej Aliyat Noar

Ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w dyrygenturze orkiestrowej w Charkowie; w Akademii Muzycznej im. Gnesinsa na Wydziale Dyrygentury Orkiestrowej w Moskwie.
Staż w dyrygenturze orkiestrowej u prof. M. Ermlera.
Doktorat z pedagogiki na Państwowym Narodowym Uniwersytecie Badawczym w Biełgorodzie (potwierdzenie stopnia naukowego doktora pedagogiki w Izraelu).

Doświadczenie zawodowe:

Nauczyciel i kierownik orkiestry w szkole muzycznej w Łucku (Ukraina)
Starszy wykładowca, kierownik wydziału i dyrygent orkiestry Kolegium Muzycznego w Biełgorod (Rosja) Kierownik Orkiestry Kameralnej Wydziału Kultury Regionu Biełgorod.
Obecnie dyrektor artystyczny i dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Aliyat Noar w Ministerstwie Edukacji Izraela.
Orkiestra pod dyrekcją L. Arsteina wielokrotnie koncertowała w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Ukrainie i Rosji.

Nagrano sześć płyt z różnymi programami.
Jako pedagog wychował wielu utalentowanych muzyków, pedagogów, menedżerów muzycznych.
Obecnie kieruję różnymi projektami muzycznymi, zarówno w Izraelu, jak i za granicą.

Zainteresował Cię program EFS?
Chcesz spotkać się z wybitnymi muzykami?
Szukasz miejsca do konfrontacji umiejętności?
Zarejestruj się już teraz!

Przewiń na górę
Skip to content